Masz konto Arrow? Zaloguj się Nie masz? Zarejestruj się

Spotkanie z Partnerami - Sandomierz 2017

Data wydarzenia: 2017/10/12 09:00 - 2017/10/13 17:00
Typ wydarzenia: konferencja
Miejsce: Sandomierz

Szanowni Państwo, informujemy, że rejestracja na wydarzenie została zakończona

Twoje dane

Dane firmyW celu otrzymywania zaproszeń na kolejne wydarzenia (Newsletter Arrow ECS), prosimy o zaznaczenie Państwa zainteresowań, na poniższej liście.

Producenci (Wybierz producentów, których produkty Cię interesują)

Podsumowanie wybranych producentów:

Arrow
Arrow Education
Carbon Black
Check Point
Citrix
Dell EMC
FireEye
ForeScout
HPE
HPE Networking
IBM Hardware
IBM Software
IGEL
Ixia
Juniper
Lenovo
McAfee
NetApp
Oracle
Oracle Partner Academy
Quantum
Riverbed
RSA
SAS
Skybox Security
Splunk
Symantec
ThinPrint
Veritas
VMware

Wróć do wyboru producentów

Dodatkowe informacje i zgody

 
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu na rzecz Arrow ECS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-345) przy ul. Sosnowieckiej 79 (dalej: Arrow ECS w celach związanych z realizacją Spotkanie z Partnerami - Sandomierz 2017 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 i 1662 z późn. zm). Dane podaję dobrowolnie, jestem świadoma/y, że bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z ww. usługi. Przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
 
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Arrow ECS na adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe.
Wyrażam zgodę na udostępnianie i przetwarzanie danych osobowych przez inne podmioty z grupy Arrow ECS w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na udostępnianie i przetwarzanie danych osobowych przez podmioty współpracujące z Arrow ECS w celach marketingowych.
Administratorem podanych dobrowolnie przez Panią/Pana danych osobowych, jest Arrow ECS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-345) przy ul. Sosnowieckiej 79 (dalej: Arrow ECS). Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.