Przyśpiesz rejestrację - zaloguj się.

Przetestuj RSA SID Access

Data wydarzenia: 2020/07/01 11:00 - 2020/12/31 23:00
Typ wydarzenia: Promocja
Miejsce: Polska

Twoje dane

Dane firmy

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arrow ECS sp z o.o. z siedzibą w Krakowie (dalej jako: „Arrow ECS”), ul. Sosnowiecka 79, 31-345 Kraków, NIP 678-26-82-866, dane kontaktowe: biuro.ecs.pl@arrow.com tel. 012 616 43 00.
  2. Adres kontaktowy Inspektora Ochrony Danych to: Paweł Mróz, e-mail: rodo.ecs.pl@arrow.com
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane, ponieważ jest to niezbędne, aby uzyskać dostęp do wersji testowej rozwiązania RSA SecurID oraz obsługi ewentualnych reklamacji.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie, w jakim przetwarzanie następuje w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Arrow ECS.
  6. Aby skorzystać z przysługującego Pani/Panu prawa, prosimy przesłać swoje żądanie na adres wskazany w pkt 2.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz w zakresie danych oznaczonych gwiazdką (*) wymagane aby uzyskać dostęp do wersji testowej rozwiązania RSA SecurID.Niepodanie danych oznaczonych gwiazdką (*) uniemożliwi zawarcie lub wykonanie ww. usług.

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu na rzecz Arrow ECS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-345) przy ul. Sosnowieckiej 79 (dalej: Arrow ECS w celach związanych z realizacją Przetestuj RSA SID Access zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 i 1662 z późn. zm). Dane podaję dobrowolnie, jestem świadoma/y, że bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z ww. usługi. Przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez podmioty współpracujące z Arrow.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty współpracujące z Arrow w celach marketingowych.